פרויקטים בנדל"ן הינו תחום פעילות נרחב הכולל בתוכו מגוון של תחומים שונים ובכלל זה פרויקטים מתחום תמ"א 38 ופינוי בינוי, קבוצות רכישה, איתור והשבחת קרקעות ועוד. מקימים נדל"ן הינה חברת נדל"ן אשר מהווה כיום את הגורם המקצועי ביותר בתחום יזמות נדל"ן. החברה מציגה לעיני לקוחותיה עבר והווה מפוארים המכילים פרויקטים רבים מאוד בכל חלקי הארץ. מאמר זה יפרט על פעילותה העיקרית של החברה.

חברת מקימים – תמ"א 38

מקימים חברת נדל"ן מנצלת את תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים על מנת להציע לדייר בניינים שאינם מחוזקים בפני רעידת אדמה את הליווי המקצועי מול כל הגורמים הנחוצים להוצאה לפועל של פרויקט בהיקף כזה. במידה ואתם מעוניינים לחזק את המבנה שבו אתם מתגוררים ועל הדרך ליהנות מאפשרויות והטבות שונות כגון תוספת מעלית, לובי משופץ, הרחבת דירות המגורים בבניין ותוספת של חניות אתם זקוקים לגורם מקצועי שיסייע בעדכם לתכנן ניצול מקסימלי של ההטבות תוך גיוס קבלן מתאים וניהול משא ומתן יעיל עימו תוך הבטחת זכויותיכם בדין. זהו למעשה תחום המומחיות של יזמות נדל"ן מקימים.

גיל מזרחי מקימים – קבוצות רכישה

בימים של מיתון כלכלי מתמשך ומשבר בתחום הדיור בעולם כולו אין זה פלא כי רבים פונים לקבוצות רכישה כפתרון אפשרי. מר גיל מזרחי  מוביל את חברת מקימים למצוינות גם בתחום מורכב זה שבו יש צורך לאתר קרקע, לגייס דיירים לקבוצת הרכישה, לתכנן פרויקט באופן שייקח בחשבון את רצונות כולם ולדאוג לגביה מדורגת אך יעילה והדוקה של הכספים תוך גיוס קבלן ביצוע מתאים ופיקוח הנדסי, משפטי, תכנוני, אדריכלי של כל הפרויקט בדגש על דרישות הועדות המקומיות והארציות אשר אינן תמיד כה פשוטות או ברורות. אין ספק שבמקרה כזה אתם זקוקים לניסיון ולמומחיות של חברה מתמחה כגון מקימים נדל"ן.

השבחת קרקעות

תחום נוסף של פעילות בחברת מקימים הוא איתור והשבחת קרקעות. כאן עיקר העבודה מושתת על היכרות מעמיקה עם התנהגות השוק והשחקנים המרכזיים בו. תורת האיתור של קרקע חקלאית אשר ייעודה עתיד להשתנות בטווח זמן סביר מצריכה לקיחה בחשבון של פרמטרים רבים בביצוע הערכה מקצועית. הפוטנציאל לרווח כספי נאה והבטחת עתיד המשפחה מפתה רבים להיכנס לתחום עיסוק זה ולכן חשוב עוד יותר לפעול על בסיס הניסיון המקצועי של חברה איכותית כגון חברת מקימים.

ניהול ואחזקת מבנים

גם לאחר ליווי ארוך בפרויקט נדל"ני ארוך אין הכרח להיפרד מהמקצועיות של חברת מקימים אשר מציעה גם שירותי אחזקת מבנים בפורמט מקצועי ואמין. אנו ננהל עבורכם את אחזקת הבית המשותף החל בגביה וכלה בתחזוקה שוטפת וטיפול בבעיות נקודתיות הצצות לאורך השנים. פנו אלינו לקבל ייעוץ חינם והצעת מחיר אטרקטיבית ולא תצטערו. אנו מבטיחים לכם טיפול אישי ללא תחרות.